Kalendár pretekov

Názov udalosti Dátum Miesto Šport Súťaž Výsledky
Slp žiakov 4.kolo - MSR v SG 2019-02-1515.02.2019 (Pi) Kubínska hoľa LYZE SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Slp žiakov 4.kolo - 1.SG 2019-02-1414.02.2019 (Št) Kubínska hoľa LYZE SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Slp žiakov 4.kolo - 2.SG 2019-02-1414.02.2019 (Št) Kubínska hoľa LYZE SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Šk.snowbordovej ligy 3.kolo 2019-02-1313.02.2019 (St) Jasná Otupné SNOWBOARD ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA 2019
Chopok VERTIKAL 2019-02-1010.02.2019 (Ne) Jasná Lúčky Skialp
Honda CUP 2019 2019-02-0909.02.2019 (So) Donovaly LYZE
Krňačky 2019-02-0909.02.2019 (So) Turecká ine
MSR v Skialpinizme 2019-02-0909.02.2019 (So) Jasná - Dereše Skialp
Slp žiakov 3.kolo -SL 2019-02-0303.02.2019 (Ne) Šachtičky LYZE SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Firemné - OS 2019-01-2626.01.2019 (So) Fečkovské sedlo LYZE
Šk.snowbordovej ligy 2.kolo 2019-01-2323.01.2019 (St) Jasná Otupné SNOWBOARD ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA 2019
Slp žiakov 2.kolo - OS 2019-01-2020.01.2019 (Ne) Vrátna Paseky LYZE SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Slp žiakov 2.kolo - SL 2019-01-1919.01.2019 (So) Vrátna Paseky LYZE SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Šk.snowbordovej ligy 1.kolo 2019-01-1515.01.2019 (Ut) Jasná Otupné SNOWBOARD ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA 2019
Slp žiakov 1.kolo - OS 2019-01-0707.01.2019 (Po) Zuberec-Janovky LYZE SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Slp žiakov 1.kolo - SL 2019-01-0606.01.2019 (Ne) Zuberec-Janovky LYZE SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
K2 Malá Fatra 2019-03-0303.03.2019 (Ne) Turany Skialp
K2 Malá Fatra 2019-03-0202.03.2019 (So) Sučany, Turany Skialp
Jánošíkova valaštička 2019-03-1010.03.2019 (Ne) Vrátna Lyže
Beh na Borišov 2019-06-0101.06.2019 (So) Necpaly Beh
Charitatívny beh Považská Bystrica 2019-06-0808.06.2019 (So) Považská Bystrica Beh
Ondrašovská horička 2019-06-0909.06.2019 (Ne) Liptovský Mikuláš Beh
Rajecko Teplický beh skalkami 2019-06-1616.06.2019 (Ne) Rajecké Teplice Beh
Zimná kalokagatia 2019-03-1212.03.2019 (Ut) Štrbské Pleso - Interski Lyže
Zimná kalokagatia 2019-03-1313.03.2019 (St) Štrbské Pleso - Interski Lyže
Malinô - Parallel slalom 2019-03-1616.03.2019 (So) Malinô Brdo Lyže
Bokami Západných Tatier I.etapa 2019-03-2121.03.2019 (Št) Západné Tatry Skialp
Bokami Západných Tatier II.etapa 2019-03-2222.03.2019 (Pi) Západné Tatry Skialp
Bokami Západných Tatier III.etapa 2019-03-2323.03.2019 (So) Západné Tatry Skialp
Slp žiakov Finále - OS 2019-03-2222.03.2019 (Pi) Jasná Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Slp žiakov Finále - SL 2019-03-2323.03.2019 (So) Jasná Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Šprint triatlon winter 2019-03-3131.03.2019 (Ne) Jasná duatlon
Liptov Ride 2019 2019-04-0606.04.2019 (So) Liptovský Mikuláš duatlon
Beh oslobodenia 2019 2019-04-0707.04.2019 (Ne) Likavka beh
Mountain Fight 2019-04-0707.04.2019 (Ne) Žilina - Zástranie prekazky EPIC RACE 2019
Veľkonočný motocross 2019-04-2020.04.2019 (So) Rimavská Sobota motoc
Levická májová 2019-05-0101.05.2019 (St) Levice beh
Beh na Rokoš 2019-05-0101.05.2019 (St) Nitrianske Rudno beh
Sereďský beh 2019-05-0404.05.2019 (So) Sereď beh
Endorfun Trail 2019 2019-05-0808.05.2019 (St) Chata Žiar Rajecká Lesná duatlon
Žiarsky mestský polmaratón 2019-05-1111.05.2019 (So) Žiar nad Hronom beh
Nočný beh - VEREDA 2019-05-1818.05.2019 (So) Považská Bystrica beh
Záhorácka 20ka 2019-06-0101.06.2019 (So) Borský Mikuláš ine
LOBAD Race 2019 2019-06-1515.06.2019 (So) Château Béla prekazky
Beh na Poludňový grúň 2019-06-3030.06.2019 (Ne) Vrátna beh
Žaškovský minimaratón 2019-07-0707.07.2019 (Ne) Žaškov beh
Sliačanský pedál 2019-07-2121.07.2019 (Ne) Liptovské Sliače cyklo
Podpolianska výzva 2019-07-2727.07.2019 (So) Hriňová- Košutka prekazky
Night Vision 2019-07-2727.07.2019 (So) Zemné prekazky EPIC RACE 2019
Cyklo store maratón Horné Srnie 2019-08-0303.08.2019 (So) Horné Srnie cyklo
Legion Weight 2019-08-1010.08.2019 (So) Kokava Línia prekazky EPIC RACE 2019
DC Helter Skelter 2019 2019-03-3030.03.2019 (So) Snowpark Jasná SNOWBOARD
MTB Maratón 2019-08-3131.08.2019 (So) Pružina cyklo
Horský duatlon Kráľ Poľany 2019-09-0707.09.2019 (So) Hriňová - Bystré Vrátka duatlon
Memoriál Petera Stoklasu 2019-09-0808.09.2019 (Ne) Zubrohlava beh
SKY marathón Chopok 2019-09-1414.09.2019 (So) Chopok beh
Žilinský polmaratón 2019-09-1515.09.2019 (Ne) Žilina beh
Memoriál Vlada Plulíka 2019-09-2121.09.2019 (So) Srdiečko beh
Budovec Cup 4.kolo 2019-10-1212.10.2019 (So) Brezno Lúčky motoc BUDOVEC CUP - ENDUROCROSS 2019
Beh ulicami Krompách 2019-10-1313.10.2019 (Ne) Krompachy beh
Stop Shop polmaratón 2019-10-1919.10.2019 (So) Liptovský Mikuláš beh
Beh do neba 2019-10-2626.10.2019 (So) Žilina beh
Levická desiatka 2019-10-2727.10.2019 (Ne) Levice beh
Krásňanská desiatka 2019-11-1010.11.2019 (Ne) Krásno nad Kysucou beh
ADVOKÁTI - OS 2019-02-1414.02.2019 (Št) Donovaly Lyže
O Pohár primátora Žiliny 2019-02-2121.02.2019 (Št) Oščadnica Lyže
SLP ŽIAKOV - 3. KOLO OS náhradný 2019-02-2222.02.2019 (Pi) Malinô Brdo Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Malinô Brdo Night Skialp Challenge, Slp v skialpinizme 2019-02-2323.02.2019 (So) Malinô Brdo Skialp
SLP ŽIAKOV - 5. kolo - MSR OS 2019-02-2323.02.2019 (So) Malinô Brdo Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
SLP ŽIAKOV - 5. kolo - MSR-SL 2019-02-2424.02.2019 (Ne) Malinô Brdo Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH 2019
Budovec Cup 1.kolo 2019-04-0606.04.2019 (So) Brezno Lúčky motoc BUDOVEC CUP - ENDUROCROSS 2019
Budovec Cup 2.kolo 2019-06-0808.06.2019 (So) Brezno Lúčky motoc BUDOVEC CUP - ENDUROCROSS 2019
Budovec Cup 3.kolo 2019-08-3131.08.2019 (So) Brezno Lúčky motoc BUDOVEC CUP - ENDUROCROSS 2019
Majstrovstvá Žilinského kraja v obrovskom slalome 2019-03-0202.03.2019 (So) Martinské hole Lyže
Beh ku krížu Černová 2019-04-1313.04.2019 (So) Motel Ranč Černová beh RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Bežecké kritérium na ZŠ Zarevúca 2019-05-0404.05.2019 (So) Areál ZŠ Zarevúca beh RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Večerný beh 2019-05-2424.05.2019 (Pi) Park Štefana Hýroša, Ružomberok beh RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
City Run Mondi SCP 2019-06-1515.06.2019 (So) Park Štefana Hýroša, Ružomberok beh RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Hrabovský triatlon 2019-07-2828.07.2019 (Ne) Hrabovo duatlon RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Belanská pätnástka 2019-08-1818.08.2019 (Ne) Ružomberok – Biely Potok beh RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Horský beh vrcholom Sidorova 2019-09-0101.09.2019 (Ne) Ružomberok – Kľačno beh RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Beh na Malinné 2019-10-1313.10.2019 (Ne) Hrabovo beh RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Beh okolo Sidorova 2019-10-2727.10.2019 (Ne) Hotel Áčko beh RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Liptovský Štefanský beh 2019-12-2626.12.2019 (Št) Ružomberok – Mostová beh RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA 2019
Jogošíkovô pobehanä 2019 2019-05-1111.05.2019 (So) Zázrivá beh
Turčiansky vodácky triatlon 2019 2019-06-0808.06.2019 (So) Turčianske Kľačany duatlon
Beh oslobodenia mesta Handlová 2019-04-1212.04.2019 (Pi) Handlová beh
Lendacký duatlon 2019-07-2020.07.2019 (So) Lendak duatlon
Aquatlon 2019-05-1111.05.2019 (So) Šamorín duatlon
Trávnica v pohybe 2019 2019-05-0808.05.2019 (St) Trávnica beh
Sprint triatlon o pohár starostky Demänovská dolina 2019-08-2424.08.2019 (So) Jasná duatlon
Cyklo časovka 2019-06-1515.06.2019 (So) Bratislava cyklo
Trstianska špaichňa 2019-07-0505.07.2019 (Pi) Trstené cyklo
Motokros 2019-07-2121.07.2019 (Ne) Nitrianske Rudno - Kaňová motoc
Cykločasovka - Ponickými kiarmi 2019-09-1414.09.2019 (So) Poniky cyklo
Night run 2019-08-0303.08.2019 (So) Dunajská Streda beh
Motokros 2019-05-1818.05.2019 (So) Střelná (CZ) motoc
Beh Hradskou horou 2019-09-0707.09.2019 (So) Liptovský Hrádok - Pod Skalkou beh
ATV/Enduro Domaša Day 2019-08-1010.08.2019 (So) Domaša motoc
Vertikal Ploská 2019-08-2424.08.2019 (So) Liptovské Revúce beh
Žilinská 1000ka/Za cup 2019-09-0707.09.2019 (So) Žilina duatlon
Ružomberské schody 2019 2019-09-0808.09.2019 (Ne) Ružomberok cyklo
Retro tour 2019 2019-09-2222.09.2019 (Ne) Liptovský Mikuláš cyklo
Hronský triatlon 2019 2019-09-2121.09.2019 (So) Kalná nad Hronom duatlon
Liptovský Kŕč 2019-08-2929.08.2019 (Št) Bobrovec beh
Rozbehajme Krupinu 2019-06-2222.06.2019 (So) Krupina beh
Night ruh Apimed 2019-08-0303.08.2019 (So) Dolná Krúpa beh
Towerrunning 2019 - beh do schodov 2019-08-3131.08.2019 (So) Bratislava - UFO beh
Beh na Hôrky 2019-08-3131.08.2019 (So) Benice beh
Beh náučného chodníka-Hubovský okruh 2019-07-1313.07.2019 (So) Hubová beh
Endurocross 2019-07-0606.07.2019 (So) Hronec motoc
Žiarsky duatlon 2019-08-1717.08.2019 (So) Žiarska Dolina duatlon
Kolieskové lyže FIS preteky 2019-09-0808.09.2019 (Ne) Banská Bystrica - Kordíky bezky
Časovka družstiev 2019-09-2929.09.2019 (Ne) Tatralandia cyklo
Auto Slalom 2019-08-0101.08.2019 (Št) Banská Štiavnica ine
Auto Slalom 2019-08-0202.08.2019 (Pi) Banská Štiavnica ine
Enduro Cross 2019-09-1515.09.2019 (Ne) Hronec Majer motoc
Terchovský polmaratón 2019-10-1919.10.2019 (So) Terchová beh
Duatlon O cenu Mikulášskej Chaty 2019-10-0505.10.2019 (So) Jasná duatlon
MTB časovka 2019-09-1515.09.2019 (Ne) Smrekovica cyklo
Cyklo časovka 2019-09-2828.09.2019 (So) Žilina cyklo
Auto Slalom 2019-09-1717.09.2019 (Ut) Dolný Kubín ine
MSR v lyžovaní na tráve 2019-10-0505.10.2019 (So) Piešťany, Banka Lyže
Motocross 2019-11-0202.11.2019 (So) Rimavská Sobota motoc
Kováčovská desiatka 2019-11-0909.11.2019 (So) Kováčová beh