Kalendár pretekov

Názov udalosti Dátum Miesto Šport Súťaž Výsledky
Liptov Ride 2020-04-1111.04.2020 (So) Liptovský Mikuláš duatlon
Trstianska špajchňa 2020-07-0505.07.2020 (Ne) Trstené cyklo CVYKLO POHÁR – MTB SÉRIA LIPTOVA
Cross Country 2020-02-0101.02.2020 (So) Štrbské Pleso bezky
Cross Country 2020-02-0202.02.2020 (Ne) Štrbské Pleso bezky
Beh náučného chodníka-Hubovský okruh 2020-07-1111.07.2020 (So) Hubová beh
ZSL - OS Predžiakov 3.kolo 2020-01-2525.01.2020 (So) Malinô Brdo Lyže ROSSIGNOL CUP
ZSL - OS Predžiakov 4.kolo 2020-01-2626.01.2020 (Ne) Martinské hole Lyže ROSSIGNOL CUP
ZSL - OS Žiakov 2020-02-0909.02.2020 (Ne) Šachtičky Lyže VÖLKL CUP
ZSL - SL Žiakov 2020-02-1010.02.2020 (Po) Šachtičky Lyže VÖLKL CUP
ZSL - OS Predžiakov 5.kolo 2020-02-0808.02.2020 (So) Kubínska hoľa Lyže ROSSIGNOL CUP
ZSL - OS Predžiakov 6.kolo 2020-02-0909.02.2020 (Ne) Kubínska Hola Lyže ROSSIGNOL CUP
ZSL - OS Žiakov 2020-02-2929.02.2020 (So) Bachledova dolina Lyže VÖLKL CUP
ZSL - SL Žiakov 2020-03-0101.03.2020 (Ne) Bachledova dolina Lyže VÖLKL CUP
ZSL - OS Žiakov 2020-03-0707.03.2020 (So) Malinô Brdo Lyže VÖLKL CUP
ZSL - SL Žiakov 2020-03-0808.03.2020 (Ne) Malinô Brdo Lyže VÖLKL CUP
ZSL - OS Predžiakov 7.kolo FINÁLE 2020-03-1414.03.2020 (So) Bachledova dolina Lyže ROSSIGNOL CUP
Skialp 2020-02-2222.02.2020 (So) Malinô Brdo Skialp
Skialp 2020-03-0707.03.2020 (So) Sučany Skialp
Skialp 2020-03-0808.03.2020 (Ne) Turany Skialp
SLP Žiakov - OBROVSKÝ SLALOM - MSR 2020-03-1414.03.2020 (So) Jasná Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH
SLP Žiakov - SLALOM -MSR 2020-03-1515.03.2020 (Ne) Jasná Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH
SLP Žiakov - OBROVSKÝ SLALOM 2020-01-1010.01.2020 (Pi) Vrátna Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH
SLP Žiakov - SLALOM 2020-01-1111.01.2020 (So) Vrátna Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH
SLP Žiakov - OBROVSKÝ SLALOM 2020-02-0707.02.2020 (Pi) Mlynky Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH
SLP Žiakov - SLALOM 2020-02-0808.02.2020 (So) Mlynky Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH
Charitatívny beh 2020-06-1313.06.2020 (So) Považská Bystrica Cestný beh
Beh 2020-06-1414.06.2020 (Ne) Rajecké Teplice Cestný beh
ZSL- OS Predžiakov 1.kolo 2020-01-1111.01.2020 (So) Bachledova dolina Lyže ROSSIGNOL CUP
ZSL - OS Predžiakov 2.kolo 2020-01-1212.01.2020 (Ne) Bachledova dolina Lyže ROSSIGNOL CUP
Žaškovský minimaratón 2020-07-0505.07.2020 (Ne) Žaškov beh
Skialpkrížna Winter Race 2020 2020-01-2525.01.2020 (So) Krížna Skialp
Beh 2020-05-2424.05.2020 (Ne) Liptovské Vlachy Cestný beh
Trávnica v pohybe 2020 2020-05-1616.05.2020 (So) Trávnica beh
Beh oslobodenia 2020-04-0505.04.2020 (Ne) Likavka beh
Epic race 2020-04-1818.04.2020 (So) Žilina prekazky EPIC RACE
Beh ku krížu 2020-04-1818.04.2020 (So) Černová beh RUŽOMBERSKÁ BEŽECKÁ LIGA ( RBL)
Beh na Rokoš 2020-05-0101.05.2020 (Pi) Nitrianske Rudno beh
Sereďský beh 2020-05-0202.05.2020 (So) Sereď beh
Noc tuleních pásov 2020 2020-01-1111.01.2020 (So) Valčianska Dolina Skialp
Pachova cyklovačka 2020-06-2727.06.2020 (So) Hybe cyklo CVYKLO POHÁR – MTB SÉRIA LIPTOVA
Sliačanský pedál 2020-07-1919.07.2020 (Ne) Sliače cyklo CVYKLO POHÁR – MTB SÉRIA LIPTOVA
Filištín - MTB 2020-07-2525.07.2020 (So) Jakubovany cyklo CVYKLO POHÁR – MTB SÉRIA LIPTOVA
Beh Námestovom 2020-05-1616.05.2020 (So) Námestovo beh
Beh cez Martin 2020-04-1919.04.2020 (Ne) Martin beh
Honda CUPA 2020-02-0808.02.2020 (So) Donovaly Lyže
Bokami Západných Tatier 2020-03-1919.03.2020 (Št) Západné Tatry Skialp
Bokami Západných Tatier 2020-03-2020.03.2020 (Pi) Západné Tatry Skialp
Bokami Západných Tatier 2020-03-2121.03.2020 (So) Západné Tatry Skialp
Ondrašovská horička 2020-06-0707.06.2020 (Ne) Liptovský Mikuláš beh
Epic race 2020-09-0505.09.2020 (So) prekazky EPIC RACE
Skialp 2020-02-2929.02.2020 (So) Jasná Skialp
Skialp 2020-03-0101.03.2020 (Ne) Jasná Skialp
Záhorácka 20 2020-05-2323.05.2020 (So) Borský Mikuláš ine
Škol. snowboardová liga 2020 - 1.kolo 2020-01-0909.01.2020 (Št) Štrbské Pleso SNOWBOARD ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA
Škol. snowboardová liga 2020 - 2.kolo 2020-02-0606.02.2020 (Št) Štrbské Pleso SNOWBOARD ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA
Škol. snowboardová liga 2020 - 3.kolo 2020-03-1111.03.2020 (St) Štrbské Pleso SNOWBOARD ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA
DC Helter Skelter 2020 2020-04-0404.04.2020 (So) Jasná SNOWBOARD
Choď ako môžeš 2020 2020-11-0707.11.2020 (So) Bobrovec beh
Levická májová "5" 2020-05-0101.05.2020 (Pi) Levice beh
Levická desiatka 2020-10-2525.10.2020 (Ne) Levice beh
Galfy Grand Tour 2020-03-1414.03.2020 (So) Starý Smokovec Skialp
Majstrovstvá Žilinského kraja v obrovskom slalome 2020-02-2323.02.2020 (Ne) Martinské Hole Lyže
Beh na Borišov 2020-06-1313.06.2020 (So) Necpaly beh
Skialp 2020-01-2626.01.2020 (Ne) Šachtičky Skialp
Polmaraton 2020-05-1616.05.2020 (So) Žiar nad Hronom Cestný beh
SLALOM FIS 2020-02-1111.02.2020 (Ut) Šachtičky Lyže
SLALOM FIS 2020-02-1212.02.2020 (St) Šachtičky Lyže
Turčiansky vodácky triatlon 2020 2020-06-1313.06.2020 (So) Turčianske Kľačany duatlon