Preteky

Názov preteku Dátum Miesto
Súťaž minikár 2010-01-0101.01.2010 (Pi) SVK
Kováčovská desiatka 2018-11-1717.11.2018 (So) Kováčová
Choď ak môžeš 2018-11-1010.11.2018 (So) Bobrovec
Krasňanská desiatka 2018-11-0404.11.2018 (Ne) Krásno nad Kysucou
MotoPark Motocross 2018-10-2121.10.2018 (Ne) Trenčín
Quad 2018-10-0606.10.2018 (So) Brezno Lúčky
Časovka družstiev 2018-09-3030.09.2018 (Ne) Tatralandia
Žilinské blatíčko 2018-09-2222.09.2018 (So) Žilina
Cyklo časovka 2018-09-2222.09.2018 (So) Žilina
Plulíkov memoriál 2018-09-2222.09.2018 (So) Srdiečko
MTB časovka 2018-09-1515.09.2018 (So) Smrekovica
MTB časovka 2018-09-0909.09.2018 (Ne) Dolný Kubín
Memoriál Petera Stoklasu 2018-09-0909.09.2018 (Ne) Zubrohlava
Večerný beh 2018-09-0808.09.2018 (So) Dolný Kubín
Beh Hradskou horou 2018-09-0808.09.2018 (So) Liptovský Hrádok
Kráľ Poľany - Horský duatlon 2018-09-0101.09.2018 (So) Hriňová
Hrebeňom Sidorova 2018-09-0101.09.2018 (So) Ružomberok
Liptovský kŕč 2018-08-2929.08.2018 (St) Bobrovecká dolina
Haťova dvanástka 2018-08-2626.08.2018 (Ne) Bardejov
Podpolianska výzva 2018-07-2828.07.2018 (So) Hriňová-Košútka
Sliačanský pedál 2018-07-2222.07.2018 (Ne) Liptovské Sliače
Beh na Poludňový grúň 2018-06-2424.06.2018 (Ne) Vrátna
Bokami ZT 3.Etapa 2018-03-2424.03.2018 (So) Žiarska dolina
Bokami ZT 2.Etapa 2018-03-2323.03.2018 (Pi) Bobrovecká dolina
Bokami ZT 1.Etapa 2018-03-2222.03.2018 (Št) Žiarska dolina
K2 Malá Fatra II.etapa 2018-03-0303.03.2018 (So) Trusalová
SLP ŽIAKOV 2018 1.kolo-SL 2018-01-1414.01.2018 (Ne) Zuberec - Janovky
Škol.liga v Snowboardingu - 1.kolo 2018-01-1010.01.2018 (St) Jasná Otupné
Chopok VERTIKAL 2019-02-1010.02.2019 (Ne) Jasná Lúčky
Krňačky 2019-02-0909.02.2019 (So) Turecká
MSR v Skialpinizme 2019-02-0909.02.2019 (So) Jasná - Dereše
Firemné - OS 2019-01-2626.01.2019 (So) Fečkovské sedlo
K2 Malá Fatra 2019-03-0303.03.2019 (Ne) Turany
K2 Malá Fatra 2019-03-0202.03.2019 (So) Sučany, Turany
Jánošíkova valaštička 2019-03-1010.03.2019 (Ne) Vrátna
Beh na Borišov 2019-06-0101.06.2019 (So) Necpaly
Charitatívny beh Považská Bystrica 2019-06-0808.06.2019 (So) Považská Bystrica
Ondrašovská horička 2019-06-0909.06.2019 (Ne) Liptovský Mikuláš
Rajecko Teplický beh skalkami 2019-06-1616.06.2019 (Ne) Rajecké Teplice
Zimná kalokagatia 2019-03-1212.03.2019 (Ut) Štrbské Pleso - Interski
Zimná kalokagatia 2019-03-1313.03.2019 (St) Štrbské Pleso - Interski
Malinô - Parallel slalom 2019-03-1616.03.2019 (So) Malinô Brdo
Bokami Západných Tatier I.etapa 2019-03-2121.03.2019 (Št) Západné Tatry
Bokami Západných Tatier II.etapa 2019-03-2222.03.2019 (Pi) Západné Tatry
Bokami Západných Tatier III.etapa 2019-03-2323.03.2019 (So) Západné Tatry
Šprint triatlon winter 2019-03-3131.03.2019 (Ne) Jasná
Liptov Ride 2019 2019-04-0606.04.2019 (So) Liptovský Mikuláš
Beh oslobodenia 2019 2019-04-0707.04.2019 (Ne) Likavka
Veľkonočný motocross 2019-04-2020.04.2019 (So) Rimavská Sobota
Levická májová 2019-05-0101.05.2019 (St) Levice
Beh na Rokoš 2019-05-0101.05.2019 (St) Nitrianske Rudno
Sereďský beh 2019-05-0404.05.2019 (So) Sereď
Endorfun Trail 2019 2019-05-0808.05.2019 (St) Chata Žiar Rajecká Lesná
Žiarsky mestský polmaratón 2019-05-1111.05.2019 (So) Žiar nad Hronom
Nočný beh - VEREDA 2019-05-1818.05.2019 (So) Považská Bystrica
Záhorácka 20ka 2019-06-0101.06.2019 (So) Borský Mikuláš
LOBAD Race 2019 2019-06-1515.06.2019 (So) Château Béla
Beh na Poludňový grúň 2019-06-3030.06.2019 (Ne) Vrátna
Žaškovský minimaratón 2019-07-0707.07.2019 (Ne) Žaškov
Sliačanský pedál 2019-07-2121.07.2019 (Ne) Liptovské Sliače
Podpolianska výzva 2019-07-2727.07.2019 (So) Hriňová- Košutka
Cyklo store maratón Horné Srnie 2019-08-0303.08.2019 (So) Horné Srnie
DC Helter Skelter 2019 2019-03-3030.03.2019 (So) Snowpark Jasná
MTB Maratón 2019-08-3131.08.2019 (So) Pružina
Horský duatlon Kráľ Poľany 2019-09-0707.09.2019 (So) Hriňová - Bystré Vrátka
Memoriál Petera Stoklasu 2019-09-0808.09.2019 (Ne) Zubrohlava
SKY marathón Chopok 2019-09-1414.09.2019 (So) Chopok
Žilinský polmaratón 2019-09-1515.09.2019 (Ne) Žilina
Memoriál Vlada Plulíka 2019-09-2121.09.2019 (So) Srdiečko
Beh ulicami Krompách 2019-10-1313.10.2019 (Ne) Krompachy
Stop Shop polmaratón 2019-10-1919.10.2019 (So) Liptovský Mikuláš
Beh do neba 2019-10-2626.10.2019 (So) Žilina
Levická desiatka 2019-10-2727.10.2019 (Ne) Levice
Krásňanská desiatka 2019-11-1010.11.2019 (Ne) Krásno nad Kysucou
ADVOKÁTI - OS 2019-02-1414.02.2019 (Št) Donovaly
O Pohár primátora Žiliny 2019-02-2121.02.2019 (Št) Oščadnica
Malinô Brdo Night Skialp Challenge, Slp v skialpinizme 2019-02-2323.02.2019 (So) Malinô Brdo
Majstrovstvá Žilinského kraja v obrovskom slalome 2019-03-0202.03.2019 (So) Martinské hole
Jogošíkovô pobehanä 2019 2019-05-1111.05.2019 (So) Zázrivá
Turčiansky vodácky triatlon 2019 2019-06-0808.06.2019 (So) Turčianske Kľačany
Beh oslobodenia mesta Handlová 2019-04-1212.04.2019 (Pi) Handlová
Lendacký duatlon 2019-07-2020.07.2019 (So) Lendak
Aquatlon 2019-05-1111.05.2019 (So) Šamorín
Trávnica v pohybe 2019 2019-05-0808.05.2019 (St) Trávnica
Sprint triatlon o pohár starostky Demänovská dolina 2019-08-2424.08.2019 (So) Jasná
Cyklo časovka 2019-06-1515.06.2019 (So) Bratislava
Liptov Ride 2020-04-1111.04.2020 (So) Liptovský Mikuláš
Trstianska špaichňa 2019-07-0505.07.2019 (Pi) Trstené
Motokros 2019-07-2121.07.2019 (Ne) Nitrianske Rudno - Kaňová
Cykločasovka - Ponickými kiarmi 2019-09-1414.09.2019 (So) Poniky
Night run 2019-08-0303.08.2019 (So) Dunajská Streda
Motokros 2019-05-1818.05.2019 (So) Střelná (CZ)
Beh Hradskou horou 2019-09-0707.09.2019 (So) Liptovský Hrádok - Pod Skalkou
ATV/Enduro Domaša Day 2019-08-1010.08.2019 (So) Domaša
Vertikal Ploská 2019-08-2424.08.2019 (So) Liptovské Revúce
Žilinská 1000ka/Za cup 2019-09-0707.09.2019 (So) Žilina
Ružomberské schody 2019 2019-09-0808.09.2019 (Ne) Ružomberok
Retro tour 2019 2019-09-2222.09.2019 (Ne) Liptovský Mikuláš
Hronský triatlon 2019 2019-09-2121.09.2019 (So) Kalná nad Hronom
Liptovský Kŕč 2019-08-2929.08.2019 (Št) Bobrovec
Rozbehajme Krupinu 2019-06-2222.06.2019 (So) Krupina
Night ruh Apimed 2019-08-0303.08.2019 (So) Dolná Krúpa
Towerrunning 2019 - beh do schodov 2019-08-3131.08.2019 (So) Bratislava - UFO
Beh na Hôrky 2019-08-3131.08.2019 (So) Benice
Beh náučného chodníka-Hubovský okruh 2019-07-1313.07.2019 (So) Hubová
Endurocross 2019-07-0606.07.2019 (So) Hronec
Žiarsky duatlon 2019-08-1717.08.2019 (So) Žiarska Dolina
Kolieskové lyže FIS preteky 2019-09-0808.09.2019 (Ne) Banská Bystrica - Kordíky
Časovka družstiev 2019-09-2929.09.2019 (Ne) Tatralandia
Auto Slalom 2019-08-0101.08.2019 (Št) Banská Štiavnica
Auto Slalom 2019-08-0202.08.2019 (Pi) Banská Štiavnica
Enduro Cross 2019-09-1515.09.2019 (Ne) Hronec Majer
Terchovský polmaratón 2019-10-1919.10.2019 (So) Terchová
Duatlon 2017-10-0505.10.2017 (Št) Jasná
MTB časovka 2019-09-1515.09.2019 (Ne) Smrekovica
Cyklo časovka 2019-09-2828.09.2019 (So) Žilina
Auto Slalom 2019-09-1717.09.2019 (Ut) Dolný Kubín
Trstianska špajchňa 2020-07-0505.07.2020 (Ne) Trstené
Cross Country 2020-02-0101.02.2020 (So) Štrbské Pleso
Cross Country 2020-02-0202.02.2020 (Ne) Štrbské Pleso
MSR v lyžovaní na tráve 2019-10-0606.10.2019 (Ne) Piešťany, Banka
Beh náučného chodníka-Hubovský okruh 2020-07-1111.07.2020 (So) Hubová
Motocross 2019-11-0202.11.2019 (So) Rimavská Sobota
Kováčovská desiatka 2019-11-0909.11.2019 (So) Kováčová
Choď ako môžeš 2019-11-0909.11.2019 (So) Bobrovec
ZSL - SL Žiakov 2020-01-1818.01.2020 (So) Veľká Rača
ZSL - OS Žiakov 2020-01-1919.01.2020 (Ne) Veľká Rača
ZSL - OS Predžiakov 2020-01-2525.01.2020 (So) Martinské hole
ZSL - OS Predžiakov 2020-01-2626.01.2020 (Ne) Malinô Brdo
ZSL - OS Žiakov 2020-02-0808.02.2020 (So) Šachtičky
ZSL - SL Žiakov 2020-02-0909.02.2020 (Ne) Šachtičky
ZSL - OS Predžiakov 2020-02-0808.02.2020 (So) Kubínska hoľa
ZSL - OS Predžiakov 2020-02-0909.02.2020 (Ne) Kubínska Hola
ZSL - OS Žiakov 2020-02-2929.02.2020 (So) Bachledova dolina
ZSL - SL Žiakov 2020-03-0101.03.2020 (Ne) Bachledova dolina
ZSL - OS Žiakov 2020-03-0707.03.2020 (So) Malinô Brdo
ZSL - SL Žiakov 2020-03-0808.03.2020 (Ne) Malinô Brdo
ZSL - OS Predžiakov 2020-03-1414.03.2020 (So) Bachledova dolina
Chopok Attack 2019 2019-12-2121.12.2019 (So) Chopok
Motocross Hronec Majer 2019-11-1010.11.2019 (Ne) Hronec
Skialp 2020-02-2222.02.2020 (So) Malinô Brdo
Skialp 2020-03-0707.03.2020 (So) Sučany
Skialp 2020-03-0808.03.2020 (Ne) Turany
Handlovská kapustnica 2019-12-0707.12.2019 (So) Handlová
Beh Nadácie Kia Motors Slovakia 2019-12-0808.12.2019 (Ne) Žilina
ZSL- OS Predžiakov 2020-01-1111.01.2020 (So) Bachledova dolina
ZSL - OS Predžiakov 2020-01-1212.01.2020 (Ne) Bachledova dolina
ZSL - OS Predžiakov 2020-03-1515.03.2020 (Ne) Bachledova dolina