Výsledky

Názov udalosti Dátum Miesto Šport Súťaž Výsledky
ZSL - OS Predžiakov 3.kolo 2020-01-2525.01.2020 (So) Valčianska dolina Lyže ROSSIGNOL CUP
ZSL - OS Predžiakov 4.kolo 2020-01-2626.01.2020 (Ne) Martinské hole Lyže ROSSIGNOL CUP
ZSL - SL Žiakov 2020-02-0909.02.2020 (Ne) Mýto pod Ďumbierom Lyže VÖLKL CUP
ZSL - OS Žiakov 2020-02-1010.02.2020 (Po) Mýto pod Ďumbierom Lyže VÖLKL CUP
ZSL - OS Predžiakov 5.kolo 2020-02-0808.02.2020 (So) Kubínska hoľa Lyže ROSSIGNOL CUP
ZSL - OS Predžiakov 6.kolo 2020-02-0909.02.2020 (Ne) Malinô Brdo Lyže ROSSIGNOL CUP
ZSL - OS Žiakov 2020-02-2929.02.2020 (So) Bachledova dolina Lyže VÖLKL CUP
ZSL - SL Žiakov 2020-03-0101.03.2020 (Ne) Bachledova dolina Lyže VÖLKL CUP
Night Skialp Challenge 2020-02-2222.02.2020 (So) Malinô Brdo Skialp
K2 Malá Fatra 2020-03-0707.03.2020 (So) Turany, Sučany Skialp
K2 Malá Fatra 2.etapa 2020-03-0808.03.2020 (Ne) Sučany Skialp
SLP Žiakov - OBROVSKÝ SLALOM 2020-01-1010.01.2020 (Pi) Vrátna Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH
SLP Žiakov - SLALOM 2020-01-1111.01.2020 (So) Vrátna Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH
ZSL- OS Predžiakov 1.kolo 2020-01-1111.01.2020 (So) Bachledova dolina Lyže ROSSIGNOL CUP
ZSL - OS Predžiakov 2.kolo 2020-01-1212.01.2020 (Ne) Bachledova dolina Lyže ROSSIGNOL CUP
Noc tuleních pásov 2020 2020-01-1111.01.2020 (So) Valčianska Dolina Skialp
Honda Kupa 2020 2020-02-0808.02.2020 (So) Donovaly Lyže
Hore-dole Derešom 2020-02-2929.02.2020 (So) Jasná - Zadná voda Skialp
Hore-Dole Vertikal 2020-03-0101.03.2020 (Ne) Jasná Skialp
Škol. snowboardová liga 2020 - 1.kolo 2020-01-0909.01.2020 (Št) Štrbské Pleso SNOWBOARD ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA
Škol. snowboardová liga 2020 - 2.kolo 2020-02-0606.02.2020 (Št) Štrbské Pleso SNOWBOARD ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA
UNI - FIS Slalom 1 2020-02-1111.02.2020 (Ut) Šachtičky Lyže
FIS - Slalom 2 2020-02-1212.02.2020 (St) Šachtičky Lyže
Majstrovstvá Žilinského kraja v obrovskom slalome 2020-02-2323.02.2020 (Ne) Martinské Hole Lyže
Štrbský skialp - Vertikal 2020-02-0101.02.2020 (So) Štrbské Pleso Skialp
Štrbský skialp - Sprint 2020-02-0202.02.2020 (Ne) Štrbské Pleso Skialp
Firemné - OS 2020-02-0101.02.2020 (So) Fačkovské sedlo Lyže
SLP Žiakov - OBROVSKÝ SLALOM 2020-02-0707.02.2020 (Pi) Janovky Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH
SLP Žiakov - SLALOM 2020-02-0808.02.2020 (So) Janovky Lyže SLP ŽIAKOV V ALPSKÝCH DISCIPLÍNACH
Jánošíkova valaštička 2020-03-0101.03.2020 (Ne) Vrátna Lyže
Minirally CUP 2020-02-2929.02.2020 (So) Krásnohorské Podhradie ine
Pionier cross 2020 2020-06-2727.06.2020 (So) Partizánske motoc